Lot n° 894
Estimation :
6000 - 12000
Au Cochon Sans Rancune Gouache for a sign Unique piece Unic - Lot 894
Au Cochon Sans Rancune Gouache for a sign Unique piece Unic Peace
Gouache Entoilée / Vintage Gouache Linned
T.B.E. A -
restaurations / restorations
98 x 64
circa 1900