Lot n° 2566
Estimation :
2500 - 5000
LACAS - Lot 2566
LACAS
Village de Provence Oil on canvas signed Lacas
Huile sur Toile Signée / Vintage Oil on Canvas Signed
T.B.E. A +
54 x 65
Marseille (Bouches du Rhône)
circa 1960