Lot n° 2262
Estimation :
1500 - 3000
BARCELO - Lot 2262
BARCELO
Odalisque Oil on Canvas Signed Barcelo and Dated 1948
Huile sur Toile Signée / Vintage Oil on Canvas Signed
T.B.E. A -
51 x 101
1948