Lot n° 3097
Estimation :
2000 - 4000
ARNAUD E. - Lot 3097
ARNAUD E.
Salanches Le Mont Blanc Aquarell signed E. Arnaud
Aquarelle Signée / Vintage Watercolour Signed
T.B.E. A +
20 x 25
circa 1890