Lot n° 2977
Estimation :
5000 - 10000
REWEN - Lot 2977
REWEN
Les Deux Magot & Café de Flore Gouache signed Rewen Unique Piece Unic Peace
Gouache Signée / Vintage Gouache Signed
T.B.E. A +
68, x 88,5
2001