Lot n° 2603
Estimation :
600 - 1200
TROY F. - Lot 2603
TROY F.
Honfleur Le Port Watercolour Signed F. Troy
Aquarelle Signée / Vintage Watercolour Signed
T.B.E. A +
32 x 39,5
2013